Díky našemu workshopu se naučíte psát ty nejhezčí dopisy, cedule do vašeho bistra nebo oblíbený citát na zeď. Naučíme vás #krasopísmo.

 

Základní workshop

Protože základ je to nejdůležitější, začínáme workshopem pro začátečníky, kde se pořádně rozepíšeme a naučíme se principy vytváření vlastních abeced a tvarosloví písmen. Každý má svůj osobitý styl psaní. Společně ho rozebereme, vypíchneme jeho nejsilnější stránky a uhladíme, co pokulhává. Z našeho tříhodinového workshopu si tak odnesete nejen vyladěný rukopis, který potrénujete s různými psacími nástroji (tužka, fixy, pera…), ale i potřebné znalosti a podklady k tomu, jak se dál posouvat i po skončení workshopu.

Odnesete si také základy typografie a moderní kaligrafie, spoustou popsaných papírů s taháky, s naším vlastním ekologickým sešitem, který vzniknul ve spolupráci s Papírnou a také s pracovním sešitem a sadou základních nástrojů na doma.

Vaše místo na workshopu si zamluvte na naší Reservio stránce!

Maximální počet krasopísmařů: 10

Cena workshopu: 1690 Kč*

*V ceně jsou 3 hodiny psaní a poslouchání, 1 sketchbook, základní balíček psacích nástrojů, pracovní listy na hodinu i na domácí trénování a ∞ znalostí.